Hewlet Packard (HP) Preferred Partner 2009

ASC office 

www.ascsro.sk

Prejsť na: Vyhľadávanie | Hlavné menu | Obsah | Novinky | Prihlásenie

Prihláste sa, prosím:


Zabudli ste heslo? | Registrácia firmy

Základné informácie

Zaoberáme sa dodávkou spotrebného materiálu pre kancelárie.

Predaj len na základe registrácie, a zaregistrovať môžme len organizácie vlastniace IČO.

Spoločnosť vznikla v máji 1993 otvorením prvého skladu v Trenčíne. Po roku sme otvorili druhý sklad vo Zvolene a v roku 1995 spoločnosť otvorila tretí sklad v Bratislave.  S rozvojom a rozširovaním obchodných aktivít sa podarilo spoločnosti v roku 2004 otvoriť štvrtý sklad v Košiciach. Prvého júla 2009 sme presťahovali sklad zo Zvolena do nových, väčších a krajších priestorov v Banskej Bystrici.

Náš sortiment zahŕňa širokú škálu výrobkov pre uspokojenie potrieb chodu každej kancelárie ako sú papiere všetkého druhu ako sú xeroxový, faxový, tabelačný, plotrový, kotúčiky etikety, baliaci, pauzák ďalej písacie potreby od pier na denné používanie po reprezentatívne, ktoré môžu byť potlačené Vašim logom, rôzne druhy šanónov, euroobalov, rýchloviazačov a iných systémov na odkladanie a archivácu Vašich dokumentov, obálky bez potlače a s potlačou, obyčajné, okienkové, samolepiace, vzorované, reprezentatívne. Ďalej v našom sortimente nájdete manažérske potreby, organizéry, plánovacie systémy, prezentačné pomôcky, flipcharty, tabule a príslušenstvo k nim, drobné zariadenia ako sú skartovačky, zariadenia na laminovanie, hrebeňovú väzbu, termoväzbu, elektronické diáre, kalkulačky, elektronické popisovače. Nemôžeme opomenúť doplnky na pracovný stôl ako sú dierovačky, zošívačky, stojany na perá, písacie podložky, podložky pod myš, klávesnicu i nohy, otočné kĺbové stojany pod telefón, fax alebo monitor Vášho počítača. Z množstva týchto položiek je možnosť farebných kombinácií podľa vzhľadu Vašej spoločnosti. 

Rozvozy tovaru zabezpečujeme zmluvným zákazníkom bezplatne. Realizujeme ich do 24 hodín v okruhoch sídiel našich  skladov a mimo nich vás obslúžime podľa rozvozových plánov a dohody. Objednávky neregistrovaných zákazníkov v hodnote menšej ako 30€ je možné vyzdvihnúť na našej prevádzke. V prípade požiadavky doručenia, posielame tovar kuriérskou službou na dobierku za poplatok 6€

Pri spolupráci Vám poskytneme obchodného zástupcu ako poradcu pri riešení vašich požiadaviek, nárokov a odbornej pomoci v orientovaní sa v množstve položiek ponúkaných našou spoločnosťou..

Dúfame, že spolupráca s nami uspokojí Vaše potreby a že pri spolupráci s našou spoločnosťou sa budete cítiť príjemne.

 

Kolektív pracovníkov ASC spol. s r.o.

 

Created by MAURIT.

© Copyright 2006 ASC s.r.o.